Najszybciej ładujący się smartfon na świecie

Nie ulega wątpliwości, że smartfony gwarantują nie tylko zalety. Najbardziej popularnym przykładem jest chyba ładowanie – szybkie rozładowywanie się baterii z pewnością irytuje wielu.

Co robić?

Jeżeli jest problem, najlepiej od razu zadać sobie pytanie, jak z tym problemem sobie poradzić? Niektórzy mogą powiedzieć, że nie ma żadnego wyjścia, ale myślenie w takich kategoriach nie wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Na rynku jest masa smartfonów i co za tym idzie, na wybór trudno narzekać. Ponadto zawsze można liczyć na nowości.

realme GT NEO 3 150W

Trzeba także uwzględniać, że do sprawy można podejść na dwa sposoby – nie musimy koncentrować się na przedłużaniu żywotności baterii. Krótko mówiąc, dobrze również zwrócić uwagę na możliwości, jakie gwarantuje realme GT NEO 3 150W. Producent chwali się, że jest to najszybciej ładujący się smartfon na świecie! Wypada też od razu nawiązać do szczegółów – technologia 150W UltraDart sprawia, że 50% ładowania możemy osiągnąć w zaledwie 5 minut! Warto także pamiętać o tym, że pojemność baterii wynosi 4500 mAh.

Pewnie niektórzy zadają sobie pytanie, czy mogą pojawić się problemy związane z bezpieczeństwem i żywotnością? Wszystko oczywiście okaże się z czasem, ale nie sposób zapomnieć o certyfikacie TÜV Rheinland. Do tego efektywna pojemność baterii to prawdopodobnie 80% po 1600 pełnych cyklach ładowania i rozładowania. Ciekawe jest też to, że zastosowany design można określić nawiązaniem do prędkości. Dokładnie rzecz ujmując, chodzi o inspirację historią kierowcy Carrolla Shelby’ego.

Na designie zakończymy, choć rzecz jasna o urządzeniu można powiedzieć jeszcze wiele. Warto również pamiętać o tym, że ten tekst ma wpłynąć na świadomość – decyzja to sprawa indywidualna. Można też dodać, że wybór jest wtedy, gdy człowiek wie, jakie ma możliwości.

O smartfonach poczytasz też w serwisie Fonopolis.