Popularne smartfony Samsung na 2023 r.

Chociaż wielu użytkowników deklaruje, że wystarczy im nawet tani telefon Samsung, ponieważ korzystają ze smartfona przede wszystkim do dzwonienia i wysyłania SMS, trudno tak naprawdę znaleźć kogoś, kto nie chciałby mieć nowoczesnego telefonu z wydajnymi podzespołami. Tego typu smartfon Samsung może nawet w wielu przypadkach zastąpić tablet, szczególnie jeżeli wybierze się model wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz. Warto więc wówczas pamiętać, że kupując nowoczesny smartfon z dużą ilością pamięci, szybkim procesorem oraz dużym dyskiem zyskuje się urządzenie, z którego będzie można korzystać przez wiele lat.

  1. Czy warto kupować smartfon Samsung?
  2. Niezawodny flagowiec z rodziny Samsung Galaxy
  3. Smartfony Samsung w atrakcyjnych cenach

Nie brakuje opinii, że praktycznie wszystkie smartfony Samsung, jakie można obecnie znaleźć, są idealnym wyborem dla kogoś, kto szuka nowego telefonu. Jeżeli jednak zwróci się uwagę na zróżnicowaną ofertę obejmującą zarówno serie S, M, jak i coraz popularniejsze modele z serii Fold, trudno będzie podjąć ostateczną decyzję w kwestii tego, jaki telefon marki Samsung kupić. Przygotowaliśmy więc krótkie zestawienie obejmujące najpopularniejsze smartfony na 2023 r.

Czy warto kupować smartfon Samsung?

Ze względu na to, że telefony Samsung zawsze projektowane są z uwzględnieniem najnowszych trendów, a ich specyfikacja dobierana jest w taki sposób, aby radziły sobie nawet z wymagającymi aplikacjami, niezależnie od tego, czy ktoś chce wydać kilkaset złotych, czy też kilka tysięcy, bez problemu znajdzie dla siebie dobry telefon Samsung. Tańsze modele mogą mieć co prawda potrójny aparat z mniejszą liczbą megapikseli oraz mniejszą pamięcią, jednak nie powinno to przeszkadzać w użytkowaniu.

Niezawodny flagowiec z rodziny Samsung Galaxy

Z droższych urządzeń można polecić smartfon Samsung Galaxy S22, który zaliczany jest do flagowców. Chodzi o najlepsze telefony konkretnego producenta, jakie w danym momencie można znaleźć na rynku. Wspomniane telefony Samsung wyposażone są w niezawodny i szybki czytnik linii papilarnych, oferują wyjątkową jakość i odwzorowanie kolorów podczas robienia zdjęć, a co najważniejsze, jest to solidny smartfon.

Smartfony Samsung w atrakcyjnych cenach

Tańszy M13 to zdaniem niektórych recenzentów najlepszy telefon Samsung. Smartfon jest często dostępny w cenie nieprzekraczającej 800 PLN, ale jak przystało na nowoczesny smartfon Samsunga, jest starannie wykonany i ma aż ośmiordzeniowy procesor. Dzięki dual sim można korzystać z dwóch kart (np. jedna do rozmów, a druga z pakietem internetu).

Prezentowane modele zbierają doskonałe recenzje, jednak wciąż wielu miłośników koreańskiej marki ma nadzieję, że w przyszłości producent wprowadzi na rynek nowy Galaxy.