Nowa generacja składanych smartfonów

Czy czeka nas nowa generacja składanych smartfonów? Na pewno mowa o czymś, czego pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć. Krótko mówiąc, chodzi o działania, jakie prowadzi Huawei.

Co możemy powiedzieć?

Jeżeli zastanawiasz się nad szczegółami, warto wiedzieć, że ponoć ruszyła już masowa produkcja. Co więcej, wiemy, że celem jest masowa produkcja nowego zawiasu do składanego smartfonu.

Ważne jest również to, że mowa o propozycji tańszej w konstrukcji i lepszej jakościowo. Brzmi intrygująco, prawda? Wypada też odnotować, że nie mamy całkowitej pewności, czy chodzi o działania, jakie prowadzi Huawei. Wiemy, że za produkcję ma odpowiadać Zhaoli Technology. Można także powiedzieć, że pewne źródła sugerują, iż mamy do czynienia z działaniami prowadzonymi przez Huawei.

Pod kątem konkurencji

Dobrze też spojrzeć na to wszystko pod kątem konkurencji – możemy mówić o konkurowaniu z tym, co zapewnia Galaxy Z Flip3. Nie ma też co ukrywać, że mowa o bardzo trudnej rywalizacji – Samsung to firma, która świetnie sobie radzi na każdym rynku. Gdy spojrzy się na Huawei, widać, że chińska firma ma swoje kłopoty. Dla niezorientowanych – chodzi o ciągłe sankcje ze strony Stanów Zjednoczonych.

Interesująca przyszłość

Mamy niewiadome, ale trzeba chyba przyznać, że przyszłość zapowiada się niezwykle interesująco. Ponadto od dawna wiadomo, że sytuacja potrafi zmieniać się stosunkowo szybko – najnowsze rozwiązania zapewne nie będą cieszyć się popularnością przez lata. W ogóle warto zadać sobie pytanie, czego możemy spodziewać się za 10 lat? Choć trzeba przyznać, że przewidzenie tak odległej przyszłości wydaje się karkołomnym zadaniem.