Smartfony dla graczy

Zastanawiasz się nad tym, które smartfony dla graczy są najlepsze? Jeżeli są jakieś wątpliwości w tym zakresie, warto pomyśleć o premierach. Dokładnie mówiąc, chodzi o działania Nokii.

Czego mamy się spodziewać?

Możemy przeczytać, że Nokia przygotowuje smartfony z serii G. W takiej sytuacji od razu może pojawić się pytanie, na co mogę liczyć? Odpowiedź jest trudna lub nawet niemożliwa, ponieważ jedyne wyjście to opieranie się na podejrzeniach. Weźmy sobie pod uwagę choćby 2019 rok i wprowadzenie serii C. Dla niezorientowanych – seria ta została skierowana do segmentu budżetowego. Mowa o tym, ponieważ nie możemy wykluczyć, że najbliższe modele będą charakteryzować się większym zaawansowaniem. Oczywiście ważna jest też przystępna cena. Ograniczone możliwości finansowe to problem, który możemy określić stosunkowo częstym.

Można powiedzieć, że oczekiwanie na premierę to czas, który charakteryzuje się wątpliwościami i ekscytacją. Pozostaje mieć nadzieję, że po premierze zostanie już tylko to drugie. Nie ogłoszono dokładnej daty premiery, ale można przypuszczać, że nie będziemy musieli długo czekać – premiera powinna odbyć się jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Z drugiej strony pamiętajmy o tym, co dzieje się już ponad rok – jak się okazało, wielu rzeczy nie da się przewidzieć.

Podjęcie decyzji

Decyzja to sprawa, z którą każda osoba musi zmierzyć się samodzielnie. Trudno cokolwiek zasugerować, kiedy nie zna się oczekiwań (finansowych i co do modelu). Oczekiwania wpływają na to, jak przedstawia się nasza rzeczywistość.