Do czego służy smartfon?

Pytanie zawarte w tytule pewnie wydaje się banalne, ale jest to coś, nad czym warto się zastanowić. Smartfony gwarantują mnóstwo możliwości, a i nie możemy zapomnieć o ludzkiej kreatywności – ludzka kreatywność może zaskoczyć.

Smartfon czy telefon?

Zresztą świetnym przykładem są telefony komórkowe. Telefony komórkowe jakiś czas temu musiały ustąpić smartfonom. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. W zasadzie wystarczy rozejrzeć się wokół siebie – czy nie tak, że niektórzy myślą, iż możemy mówić o nazwach używanych zamiennie? Takie myślenie nie jest szczególnym problemem, aczkolwiek jest to coś, o czym po prostu należy wiedzieć.

Do czego wykorzystuję smartfona?

W ten sposób dochodzimy do wykorzystywania smartfona. Oczywiście nie jest to nawiązanie do popularnych rozwiązań – chodzi o nietypowe działania. Co więcej, tak się składa, że doszło do przeprowadzenia ciekawej sondy na ten temat (za sondę odpowiadała firma Xiaomi).

Jak się okazuje, smartfon czasem służy jako otwieracz do butelek. Trzeba przyznać, że jest to zaskakujące. Można odnieść wrażenie, że ludzie starają się dbać o swoje urządzenia – porysowany wyświetlacz to dość poważny problem. Wypada też wspomnieć o latarce. Latarka w smartfonie to nie jest coś, co zaskakuje, aczkolwiek popularność rozwiązania już może – latarka interesuje 3/4 badanych. Warto również podkreślić, że smartfon pozwala na podglądanie tego, co się dzieje za nami. Kto wie, może to nie przypadek, że część dziewczyn trzyma telefon w tylnej kieszeni?