Pisanie pod wpływem alkoholu – czy można poradzić sobie z tym problemem?

Alkohol potrafi zachęcać nas do czynów, których potem się wstydzimy. Świetnym przykładem jest choćby wysyłanie wiadomości – potrzeba kilku chwil, aby coś napisać. Być może nawet niektórzy zadają sobie pytanie, czy jest sposób pozwalający na uniknięcie alkoholowych wpadek?

Rozwój smartfonów

O rozwoju smartfonów można powiedzieć wiele, ale nie oznacza to tego, że możemy liczyć na urządzenia idealnie. Na urządzenia idealne przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać (jeśli kiedykolwiek doczekamy się doskonałych rozwiązań). Ponadto dobrze zadać sobie pytanie, czym według mnie jest doskonały smartfon?

Tesco Mobile

Co możesz powiedzieć na temat brytyjskiego operatora Tesco Mobile? Jeżeli słyszysz o tym operatorze po raz pierwszy, warto wiedzieć, że nie tak dawno mieliśmy do czynienia z niezwykle ciekawą ankietąchodziło o funkcje, które pozwoliłyby mówić o idealnych propozycjach.

O pojawiających się odpowiedziach można mówić naprawdę długo – jedną z częstych wypowiedzi było informowanie o tym, kto dzwonizawsze. Zaznaczono też, że wystarczyłaby prosta wskazówka. Biorąc pod uwagę sytuację z panelami fotowoltaicznymi, jest to dla sporej części z nas zrozumiałe.

Jak się można domyślić, wśród odpowiedzi nie zabrakło też nawiązania do pisania pod wpływem alkoholu. Chodzi o wyczuwanie alkoholu i jednoczesne uruchamianie specjalnego filtru (nie można byłoby wysłać wiadomości do momentu rozwiązania prostej zagadki). Z pomysłem pewnie wiele osób się zgodzi, ale warto pamiętać o czymś jeszcze – problem ten został zauważony i możemy mówić o specjalnych aplikacjach. To też pokazuje, że dzieje się tak wiele, iż trudno nadążać za zmianami.

Wśród odpowiedzi znalazło się również umożliwianie rozmowy z kimś sławnym (FaceTime). Jest to oczywiście jak najbardziej możliwe, ale konieczne jest wpisanie numeru telefonu. Sławne osoby muszą liczyć się z brakiem prywatności, a niektórym to nie wystarczy.