Dobra wiadomość dla miłośników marki Motorola

Jeżeli zaliczasz się do miłośników marki Motorola, bardzo prawdopodobne, iż możesz spodziewać się czegoś naprawdę ciekawego. Nie można wykluczyć, że pojawi się model, jakiego dotychczas w ofercie nie było.

O co chodzi?

Z pewnością pojawia się teraz wiele pytań i można to zrozumieć. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że na niektóre odpowiedzi przyjdzie jeszcze pora.

Zresztą wystarczy powiedzieć, że na ten moment chodzi o nieoficjalne wiadomości. Wiadomości, które dotyczą modelu określanego jako Motorola Frontier. Skoro już jesteśmy przy nazwie, dobrze pamiętać o tym, że raczej będziemy mieli do czynienia z inną.

Wracając do sedna, można przypuszczać, że doczekamy się smartfona premium. Jasne jest też to, że gwarancję wydajności ma stanowić najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Ponadto nie jest to coś, co powinno zaskakiwać – Motorolę możemy zaliczyć do pierwszych zwolenników takiego rozwiązania. Warto też wiedzieć, że możemy usłyszeć o zakrzywionym wyświetlaczu. Wyświetlaczu o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania 144 Hz. Jeżeli interesujesz się możliwościami fotograficznymi, prawdopodobnie również nie ma powodów do narzekań. Krótko mówiąc, słyszy się o głównym aparacie obejmującym trzy obiektywy – główny 200 Mpix, ultraszerokątny 50 Mpix i teleobiektyw 12 Mpix. Wypada też dodać, że zwolennicy selfie także powinni czuć się usatysfakcjonowani (prawdopodobnie czeka nas aparat 60 Mpix).

Zatrzymajmy się przy premierze – po raz kolejny możemy mówić o spekulacjach i co najważniejsze, chodzi o spekulacje, zgodnie z którymi Motorola Frontier może pojawić się w trzecim kwartale 2022 roku. Trzeci kwartał tego roku to najszybszy możliwy termin.