Flagowe smartfony Oppo z rodziny Reno7 zadebiutują także poza Chinami

Smartfony Oppo z rodziny Reno7 pojawiły się na rynku chińskim kilka tygodni temu. Można też powiedzieć, że na tym się skończyło, ale tylko na jakiś czas – czeka nas światowy debiut.

Co jeszcze możemy dodać?

Nie ma też co ukrywać, że mowa o urządzeniach, które mogą wzbudzać wiele wątpliwości. Wystarczy powiedzieć, że pojawienie się na rynku chińskim miało miejsce w listopadzie i od tamtej pory nie słyszeliśmy wiele na temat premiery światowej. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że doczekamy się takiej premiery – można usłyszeć, że urządzenia trafią do światowej dystrybucji 4 lutego. Wiadomo również, że smartfony najpierw mają pojawić się Indii.

Ważne jest też to, że należy spodziewać się dwóch smartfonów – chodzi o Oppo Reno7 Pro i Reno7. Oppo Reno7 Pro to najmocniejsza propozycja. Propozycja, w której znajdziemy choćby szybkie ładowanie 65W czy główny obiektyw 50 MP. Reno7 to podstawowy model i jak się można domyślić, nieco tańszy. Warte zaznaczenia jest też to, że mowa o modelu, który ma procesor Snapdragon 778G i nawet 12 GB pamięci RAM. Oczywiście możemy mówić o układzie początkowym. Przyszłość jest w jakimś stopniu niewiadomą, ale można powiedzieć, że należy nastawiać się na model Oppo Reno7 SE.

Jak patrzysz na pojawienie się wspomnianych urządzeń? Czy są to propozycje, na które z niecierpliwością czekasz? Uczciwie trzeba też przyznać, że na rynku smartfonów nie można narzekać na nudę (co nie musi mieć przełożenia na satysfakcję).

Jeśli szukasz więcej informacji o smartfonach, warto zajrzeć tutaj.