Co można powiedzieć o marce Oppo?

Rynek smartfonów to temat na bardzo długą dyskusję. Z jednej strony dzieje się wiele, a z drugiej szybko dążymy do zmian. Oczywiście to też w jakimś stopniu uproszczenie – jesteśmy różni.

Oppo dla polskich klientów

Nie będziemy jednak skupiać się na wszystkim – skoncentrujemy się jedynie na marce Oppo. Można powiedzieć, że producent ten niepostrzeżenie stał się jednym z największych na świecie. Zresztą warto zadać sobie pytanie, jak polscy klienci reagują na tego producenta? Czy nie jest przypadkiem tak, że mowa o producencie, z którym polscy klienci dopiero się oswajają? Na pewno jest to coś, czego nie wolno wykluczyć. Nie można też zapominać o tym, kiedy Oppo pojawiło się w Polsce – możemy mówić dopiero o dwuletniej działalności.

Jakby nie patrzeć, jesteśmy na samym początku pewnego procesu. Procesu, który najprawdopodobniej przełoży się na spore zainteresowanie (tylko że na to trzeba będzie jeszcze trochę poczekać).

Polska z perspektywy firmy

Dobrze także od razu zadać sobie pytanie, jak firma zapatruje się na Polskę? Rzecz jasna trudno odnosić się do jakichś szczegółów, ale fakty są takie, że w naszym kraju mieście się główna siedziba na Europę Środkowo-Wschodnią. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że Polska jest ważna.

Warte odnotowania jest też to, że dwa lata działalności w Polsce pozwoliły rozpocząć współpracę z lokalnymi sieciami detalicznymi – za przykład może posłużyć choćby RTV Euro AGD czy Media Markt. Można również dodać współpracę z Plusem czy Orange (i to nie wszystko).

Co będzie dalej? Na to pytanie oczywiście nie sposób odpowiedzieć, ale jedno wydaje się pewne – przyszłość może być ciekawa.