Kup telefon Xiaomi i wygraj jedną z wielu nagród! To nie żart!

Czy każdy sposób jest dobry, aby wpłynąć na sprzedaż smartfonów? Kiedy patrzy się na loterię Visa, można odnieść wrażenie, że wszystko jest możliwe.

O co chodzi?

Na wstępie należy zaznaczyć, że loteria Visa wiąże się ze smartfonami Xiaomi. Kupujemy Xiaomi, płacimy kartą Visa w Google Pay i wygrywamy! Proste, prawda?

Oczywiście jest to dość mocno skrótowe przedstawienie rzeczywistości, także teraz skupimy się na szczegółach. Kupno smartfona chińskiego producenta jest tym, od czego trzeba zacząć. W dalszej kolejności konieczna jest aktywacja urządzenia. Co więcej, aktywacja musi nastąpić w okresie od 24 kwietnia 2022 roku do 22 stycznia 2023 roku. Jak się można domyślić, na tym sprawa się nie kończy. Gdy aktywacja zostanie dokonana, pozostają dwa kroki – rejestracja w loterii za pomocą specjalnego formularza i płatności zarejestrowaną kartą Visa w Google Pay. Zasady są takie, że im więcej płatności, tym większa szansa na zwycięstwo.

Warto też podkreślić, że jeszcze nie tak dawno mogliśmy mówić, iż Xiaomi to niezwykle popularna marka. Być może w dalszym ciągu tak jest, ale teraz można mieć pewne wątpliwości. Chodzi o wojnę na Ukrainie – Chiny nie potępiły Rosji, natomiast mogliśmy słyszeć o krytyce zachodnich sankcji.

Co można wygrać?

Dobrze jeszcze na koniec zatrzymać się przy nagrodach, jakie są do wygrania. Osoby przepadające za loteriami nie powinny czuć się zawiedzione. Dość powiedzieć, że w puli znajdziemy 9 x po 1o000 zł (jedno losowanie w miesiącu), 195 hulajnóg elektrycznych (pięć losowań w tygodniu) i ponad 800 nagród dziennych, wśród których mamy choćby głośnik Mi Portable Bluetooth Speaker czy kamerę Mi Home Security Camera 360°.

Czy loteria Visa przedstawia się interesująco?